Oferta

Dj & Animator

muzyka prezentowana przez Dj-a dostosowana do bawiących się uczestników przyjęcia, połączona z konferansjerką oraz konkursy prowadzone przez animatora. Dj Kapi idealny kompromis między ceną, a jakością setki przeprowadzonych imprez i lata doświadczenia zza konsolety.

Dj & Wokalistka & Animator

oryginalne i nowoczesne połączenie. Muzyka prezentowana przez Dj-a dostosowana do bawiących się uczestników przyjęcia, konferansjerka i prowadzenie zabaw przez animatora połączone z wykonywaniem piosenek na żywo przez wokalistkę do aranżacji granych przez Dj-a.

Dj & Zespół Muzyczny & Animator

idealna kombinacja muzyki Dj-a połączonej z muzyką wykonywaną na żywo. Jedna całość z atrakcyjnymi warunkami cenowymi. Całość dopełnią wyjątkowe konkursy prowadzone przez animatora.

Nagłośnienie, oświetlenie, efekty

profesjonalne nagłośnienie uznanych producentów takich jak: Yamaha, QSC. Oświetlenie w technologii LED, systematycznie modyfikowane i uzupełniane.  Całość montowana na dedykowanych statywach lub rampach. Dodatkowe efekty w postaci wytwornic mgły, wytwornic baniek mydlanych, projektorów laserowych, wyrzutni konfetti, fluo sticks dodadzą wydarzeniu niepowtarzalnego klimatu.